Mean Well RSP-2400-24 Switching Power Supply – 24V 100A 2400W
47,998.80 (incl. tax)
Quantity Price Discount
2-4 46,558.84 3%
5-9 45,598.86 5%
10+ 44,158.90 8%
SKU: CT6BHTA Category: Tag:
Description
Heavy-duty 24 V DC switching power supply delivering a massive 2400 W output at 100 A — engineered for demanding industrial and commercial applications.
Click here to view related products
Key Features
  • Output Voltage: 24 V DC
  • Output Current: 100 A
  • Power Rating: 2400 W